Sėkmė grįsta lyderių rinkoje patirtimi

UAB "Moller Auto Keturi žiedai" - 25-ių metų patirtį turintis oficialus įgaliotasis Audi automobilių atstovas Vilniaus regione. UAB "Moller Auto Keturi žiedai" yra Møller Mobility Group valdoma dukterinė įmonė. Møller Mobility Group yra didžiulę patirtį Baltijos regione turinti automobilių pardavimo įmonė, kuri Skandinavijoje veikia nuo 1936 metų ir skaičiuoja 81 metų patirtį. Møller Mobility Group yra šeimos ketvirtos kartos valdoma bendrovė ir yra lyderė automobilių sektoriuje Norvegijoje, Švedijoje ir Baltijos regione.

Moller Auto Keturi žiedai Audi centro Vilniuje privalumai ir paslaugos: 

  • Jums patogūs bandomieji važiavimai – Jūsų ofise, visos dienos, individualūs arba kelių automobilių vienu metu.
  • Mes palyginsime Jūsų pasirinkimą su konkurentais: kaina, techninio aptarnavimo išlaidos, atpirkimai, serviso intervalai, saugumo įranga, kuro sąnaudos, CO2.
  • Jei jau turite kitos įmonės pasiūlymą, mes jį pagerinsime ar bent papildysime savo rekomendacijomis.
  • Pasirūpinsime Jūsų senųjų automobilių pardavimu iki atvykstant naujiesiems.
  • Tiksliai suplanuotas automobilio pristatymas, tiek mūsų atstovybėje tiek ir bet kur Lietuvoje, Jūsų ofise Jums patogiu metu.
  • Artėjant automobilių parko atnaujinimui, pasiūlysime Jums geriausius sprendimus, skirtus lojaliems klientams.
  • Lojalaus kliento serviso sutartis užtikrins Jums skirtą serviso kainodarą ir individualias aptarnavimo sąlygas, jei Jums jų reikia.
  • Pirmiausiai Jus supažindinsime su rinkos naujienomis, tiek ar tai būtų susiję su automobiliais, ar jų finansiniais klausimais (pasikeitę mokesčiai, būdai sutaupyti ir kt.).

Mums rūpi, kad būtumėte patenkinti

Kai pasirinksite Jūsų verslo poreikius labiausiai atitinkantį Audi, mes pasirūpinsime, kad prižiūrėdami automobilį mūsų Audi centre mėgautumėtės aukščiausio lygio aptarnavimu. Net jei savo Audi pirkote ne mūsų salone, rekomenduojame pasirašyti su mumis serviso sutartį ir savo automobilius aptarnauti mūsų centre.

Mūsų serviso centras sostinėje darbo dienomis dirba patogiu metu nuo 7 iki 22 val. Kol laukiate automobilio, galite pailsėti ir atsigaivinti, arba išsinuomoti Jums patikusį automobilį. Mes naudojame šiuolaikišką ir specializuotą Audi įrangą, o serviso darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją Audi koncerno rengiamuose apmokymuose. Mūsų servise Jūsų automobiliui galime atlikti tiek garantinį, tiek pogarantinį remontą bei visą įprastinį automobilio techninį aptarnavimą. Po kiekvieno remonto Jūsų automobiliui suteikiame Audi mobilumo garantiją, kuri užtikrina pagalbą Jums kelyje visą parą, kad ir kas benutiktų.