Audi verslo klientai – visada gerai informuoti

Mūsų tikslas - pagal Jūsų verslo poreikius ir asmeninius pomėgius, individualiai Jums parinkti geriausi Audi sprendimai. Mūsų profesionalų komanda iš gausios Audi modelių gamos padės Jums  išsirinkti Jūsų verslui tinkamiausius automobilius.

Esame tikri, kad Audi automobiliai Jūsų įmonės parke gali puikiai pasitarnauti kuriant solidų įmonės verslo įvaizdį. Plati modelių gama leidžia pasirinkti konkrečiai Jūsų verslui reikalingą automobilį. O vairuotojai galės mėgautis komfortu, puikiu valdomumu, naujausia saugumo įranga, technologijomis ir vairuotojo asistavimo sistemomis.

Planuojant įmonės automobilių parko išlaidas, svarbu atkreipti dėmesį į dideles Audi automobilių likutines vertes, konkurencingas bendras automobilio techninės priežiūros išlaidas bei kuriamą vertę įmonės darbuotojui.

Suprasdami, kad būdami didžiaisiais Audi klientais, turite didesnius lūkesčius savo automobiliams ir jų tiekėjams. Todėl būtent Jums siūlome ypatingą kainodarą, individualų palaikymą ir greitą kontaktą su Jūsų nurodytu Jūsų kontaktiniu asmeniu. Pasirinkę Audi, kartu gausite ir pilną Premium paslaugų paketą. O būdami Moller Grupės nariais, mes galime papildyti ir VW automobilių pasiūlymą.