Mes sukuriame sprendimus ir mobilumą

Suprantame, kad efektyvus, gerai subalansuoto automobilių parko įmonėje valdymas gali būti sudėtingas, daug Jūsų laiko reikalaujantis nuolatinis darbas. Todėl net ir labiausiai patyrusiems vadovams, kartais gali prireikti gero patarimo ar pagalbos.

Mūsų įmonės verslo klientų vadybininkai yra pasiruošę atsakyti į klausimus apie automobilių parko optimizavimą, finansavimą, draudimą, techninę priežiūrą ar automobilių atpirkimus.

Audi Lizingas ir Jūsų verslui parinkti tinkami finansavimo sprendimai 

Kartu su lizingo partneriais pristatome šiuolaikinę ir patogią naudoti Audi Lizingo platformą. Galite pasirinkti įsigyti tiek lizingo būdu (su ir be likutinės), tiek ir veiklos nuomos būdu.

Gera reputacija kuriame tvarią partnerystę

Kaip ir Jums, mums mūsų reputacija yra nepaprastai svarbi. Todėl labai atsakingai žiūrime ir į savo tiekėjų bei partnerių pasirinkimą. Todėl, atėjus laikui Jūsų automobiliui užsakyti papildomas paslaugas, mes kreipsimės į patikrintus ir patikimus partnerius.

Jūsų automobiliui galime pasiūlyti ir užsakyti Kasko ir civilinės atsakomybės draudimus, papildomą apsaugos/ sekimo įrangą, padangas, automobilio papildymus specialiąja įranga ir kt.

Pasiūlysime ir ilgalaikę nuomą su visomis automobilio naudojimą apimančiomis paslaugomis: draudimu, technine priežiūra, sezoninių padangų keitimais, draudiminių įvykių administravimu. Nebeliks jokių rūpesčių, o dėmesį skirsite tik savo verslo vystymui.

Individualiam geriausiam sprendimui priimti, susisiekite su mūsų verslo vadybininkais, ir gaukite Jums skirtą pasiūlymą.

Mums labai svarbus kiekvienas klientas, nepriklausomai nuo to, kiek automobilių ketina pirkti. Todėl kruopščiai įvertinsime Jūsų poreikius ir parinksime tinkamą kainodarą.