Originalios dalys - garantuota Audi kokybė

Kas yra originalios Audi detalės?

Tai detalės, kurios tiekiamos Audi surinkimo gamykloms.

Kodėl Jūsų Audi reikia originalios detalės? 

Originali detalė idealiai pritaikyta konkrečiam automobiliui, todėl ji idealiai tinka būtent Jūsų Audi.

Ar originalioms Audi detalėms suteikiama garantija?

Taip! Šioms detalėms suteikiama 24 mėnesių garantija neribojant automobilio ridos. Visos originalios detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos Audi automobilių gamyklose, todėl koncernas garantuoja šių detalių kokybę.

Kur galima įsigyti originalių Audi detalių?

Originalias Audi detales parduoda tik oficialūs Audi atstovai, todėl turguje ar kitose parduotuvėse jų būti negali (nebent jos yra nupirktos iš oficialių Audi atstovų ir perparduodamos).

Kodėl detales verta pirkti Audi atstovybėje?

Visos originalios detalės parenkamos naujausiomis kompiuterinėmis programomis, todėl pas mus Jūs operatyviai ir be jokio vargo įsigysite būtent tai, ko reikia Jūsų automobiliui. Be to, čia Jūs visada gausite kvalifikuotų Audi specialistų patarimą.

Ar apsimoka pas mus pirkti detales senesniems Audi automobiliams?

Taip! Daugelio senesnių nei 5 metų Audi automobilių detalės yra parduodamos žymiai pigiau – už tiek, kiek Jūs mokėtume ir už neoriginalią detalę. Todėl prieš pirkdami detalę savo Audi, visada pasiteiraukite jos kainos pas mus! Be to, pas mus galite įsigyti detalių ir jau negaminamiems automobiliams. Mes garantuojame detalių pristatymą visiems automobiliams, pagamintiems per pastaruosius 10 metų.

 

Valytuvai iš originalių Audi dalių programos

Išsaugokite matomumą!

Priekiniai stiklai iš originalių Audi dalių programos.

Stabilus priekinis stiklas priskiriamas prie nešančiųjų Jūsų Audi automobilio elementų. Originalus Audi priekinis stiklas užtikrina gerą suderinamumą su asistavimo vairuotojui sistemomis dėl integruotų į stiklą antenų, šildymo bei lietaus sensorių ir temperatūros jutiklių.

Patikimas stabdymas.

Sužinokite daugiau apie Audi originalių stabdžių funkcijas ir kokybę ir kodėl originalas yra teisingas pasirinkimas.