Audi Approved :plus pardavimo programa siūlo individualų ir patikimą naudoto automobilio pirkimą

"Audi Approved Plus“ programoje dalyvauja kelios dešimtys tūkstančių automobilių visame pasaulyje. Tad klientas, neradęs norimo automobilio Vilniuje, gali jį užsisakyti pagal savo norus. Taip priartėjama prie naujo automobilio užsakymo proceso, nes surandame klientui naudotą automobilį pagal jo pageidaujamą individualią komplektaciją.

Nauda – akivaizdi 

„Audi Approved Plus“ naudotų automobilių pirkimo programa, yra gerai žinoma ir įvertinta pasaulyje, bei prieš kelis metus pradėta taikyti ir Vilniuje. Automobilių aikštelė įkurdinta šalia autorizuoto „Audi“ pardavėjo „Moller Auto Keturi žiedai“ salono.

Pagrindinis šios programos privalumas – naudoti „Audi“ automobiliai su maža rida ir patikima, pilna automobilio istorija. Apie visą automobilio praeitį bus papasakojama klientui, išsirinkusiam savo norimą „Audi“. 

Kadangi programoje dalyvauja tik naudoti automobiliai, tad ir kainodara bus lanksti. Įvertinant automobilį pinigine išraiška atsižvelgiama ne tik į automobilio techninius duomenis, komplektaciją, pagaminimo metus ir pan. Rimtų gedimų programoje parduodamos transporto priemonės neturi, nes visi „Audi Approved Plus“ platformoje parduodami automobiliai – patikrinti.

110 patikrinimo punktų

Prieš pradėdami konkretaus modelio pardavimą, „Moller Auto Keturi žiedai“ serviso meistrai transporto priemonę patikrina ir įvertina, ar ji atitinka 110 punktų patikros programą.

Jos metu tikrinami visi svarbiausi automobilio mazgai ir tik tada, kai automobilis neturi jokių trūkumų, jam suteikiama garantija ir jis parduodamas.

Kitaip nei daugelio kitų analogiškų pardavimo programų atveju, „Audi Approved Plus“ parduoda automobilius su vienerių metų garantija, kuri yra įskaičiuota į kainą.

Į „Audi Approved Plus“ programą negali patekti automobiliai, kuriems yra daugiau kaip 8 metai, o rida – didesnė nei 150 tūkst. kilometrų.    

Naudoto automobilio finansavimas

Automobilių parkas Lietuvoje vis jaunėja, todėl šios programos sėkmė yra garantuota. Klientai vis dažniau ieško automobilio, kurio rida nebūtų didelė. Todėl matome didelį „Audi Approved Plus“ programos potencialą ir beribes galimybes pasiūlyti klientams būtent tai ko jie nori.

Automobilio finansavimas yra panašus į tokį, koks būtų taikomas perkant naują automobilį.

„Audi Approved Plus“ suteikia galimybę finansuoti automobilį su likutine verte bei siūlo „trade-in“ paslaugą, kuomet kliento turimas naudotas automobilis taip pat gali tapti pradiniu įnašu kitai transporto priemonei. Pastarasis dalykas yra populiarus tarp klientų, nes pradiniam įnašui nebereikia skolintis pinigų iš banko. 

Mūsų demonstraciniai automobiliai

Šiuos automobilius galite įsigyti jau šiandien!

Rinkis patogumą rinkis Audi Lizingą

Pasirinkite automobilį, gaukite pasiūlymą ir pasirašykite sutartį. Automatiškai gaukite sprendimą ir lizingo sutartį tiesiog realiuoju laiku per porą minučių

Susisiekime:

Mindaugas  Kleišmantas
Mindaugas Kleišmantas
Naudotų automobilių pardavimo vadovas
Mantas Petkevičius
Mantas Petkevičius
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas
Artūras Sobolis
Artūras Sobolis
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas
Mažvydas Bernikas
Mažvydas Bernikas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas
Mantas Kiaušinis
Mantas Kiaušinis
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas