Lydi Jus kiekviename kilometre

Reguliariai atlikdami techninę priežiūrą Jūsų Audi partnerio įmonėje, visada būsite mobilūs. Užtikriname greitą pagalbą automobilio gedimo vietoje, arba pasirūpinsime dėl Jūsų kelionės pratęsimo lėktuvu, traukiniu arba pakaitiniu automobiliu.
Jūsų privalumai
Pažadame užtikrinti nerūpestingą mobilumą. Su Audi mobilumo garantija Jūs būsite įsitikinę, kad visur ir visada Jums bus suteikta greita ir patikima pagalba, jeigu Jūsų automobilis kelionės metu suges.
Visu automobilio tarnavimo laikotarpiu
Audi mobilumo garantija taikoma visiems naujiems automobiliams (parduodamiems nuo 2015-10-01) ir visapusiškai užtikrina paslaugų teikimą gedimo kelyje atveju. Kai reguliariai atliekama techninė priežiūra*, mobilumo garantija iš pradžių galioja dvejus metus ir atsinaujina, kiekvieną kartą atlikus techninę priežiūrą* Audi partnerio įmonėje.
Reguliariai atlikdami techninę priežiūrą* Audi partnerio įmonėje ir patvirtindami priežiūros atlikimą serviso knygelėje, Jūs turite teisę į Audi mobilumo garantiją visu automobilio tarnavimo laikotarpiu.
Automobiliui Audi R8 techninė priežiūra* turi būti atliekama Audi R8 serviso partnerio įmonėje.

Jūsų automobilis sugedo kelyje - mes teikiame pagalbą visą parą.

Jeigu Jums reikalinga pagalba, Audi pagalbos tarnyba yra Jūsų pirmasis kontaktinis subjektas visą parą.
+370 (5) 2347711
Išlaidos priklauso nuo atitinkamo Jūsų paslaugų teikėjo tarifų.

 

Kitos mobilumo paslaugos

Audi paėmimo - pristatymo paslauga

Sujaukti planai?

Daugiau jokių atšauktų susitikimų, laukimo servise ir milijonų sudegintų nervų ląstelių. Tiesiog skambinkite, ir mūsų darbuotojas Vilniaus miesto ribose paims Jūsų automobilį iš nurodytos vietos, o kai bus pašalintas gedimas, grąžins jį atgal.

Automobilio pristatymas į vieną pusę – 84,70 EUR su PVM.

Automobilio pristatymas į abi puses – 121,00 EUR su PVM.

Automobilio pristatymas į vieną arba abi puses, suteikiant pakaitinį automobilį, nuo – 122,6 EUR*.

*Smulkesnės informacijos teiraukitės meistro-priėmėjo.

Nepaliksime Jūsų be automobilio!

Mes pasirūpinsime, kad atvykę į „Moller Auto Vilnius“ ir palikę savo automobilį techninei priežiūrai ar remontui ir toliau be rūpesčių galėtumėte vairuoti Audi*.

*Apie serviso pakaitinio automobilio nuomos kainas teiraukitės meistro-priėmėjo. 

Audi oro uosto paslauga

Kai planuojate keliauti lėktuvu verslo ar asmeniniais reikalais, užsukite į „Moller Auto Vilnius” Audi servisą ir palikite savo automobilį mums. Į oro uostą Jūs galėsite nuvykti, pasinaudodami mūsų siūloma „Paėmimo- nuvežimo” paslauga arba mes iškviesime Jums taksi. Mes garantuojame, kad Jums nusileidus Vilniaus oro uoste, Jūsų automobilis bus techniškai patikrintas ar sutvarkytas bei švariai nuplautas!

Audi servisas jūsų paslaugomis!

Susisiekite su mumis jei reikalingas individualius mūsų teikiamų paslaugų pasiūlymas ar domina Audi originalios dalys bei aksesaurai, tel. +3702388011.

Taip pat galite registruoti savo automobilį į servisą internetu.